בית ספר ללימודי אנימציה קלאסית | קורס אנימציה למתחילים | Blink

בית ספר לאנימציה

לימודי אנימציה מקצועיים – להפוך כישרון ודמיון למקצוע

אנימציה היא אחד התחומים המרתקים והשימושיים ביותר בעולם הוידאו המודרני, שנולד לראשונה כציור בתמונה כבר לפני אלפי שנים. מאז ועד היום, התפתח עולם האנימציה במהירות, ביתר שאת כאשר חברות כמו "וולט דיסני", "וורנר ברדרס" ו"MGM" החלו להפיק סרטי אנימציה באורך מלא. כך נפתח בפני יוצרים וצופים עולם מלא דמיון ויצירתיות, המאפשר להפיח חיים בכל פנטזיה ורעיון. עם השנים לימודי אנימציה הפכו למבוקשים ביותר, ואלפים רבים של אמני אנימציה מקצועיים השתלבו בתחום.

הצטרפו לבוגרים שלנו
שהשתלבו בתעשייה בקלות

מה כוללים לימודי אנימציה?

קורס אנימציה שמטרתו רכישת מקצוע, משלב היבטים שונים מעולמות היצירה, האמנות, המחשוב והטכנולוגיה. בקורס יילמדו השלבים השונים של היצירה, החל מהרעיון הראשוני ועד לתוצר הסופי.

אם סרטי האנימציה הראשונים היו מבוססים על אנימציה קלאסית שצוירה ביד, הרי שכיום רוב הסרטים מיוצרים בעזרת טכנולוגיה עדכנית ומתקדמת. כיוון שכך, קורס אנימציה יתמקד במה שמכונה "אנימציה ממוחשבת", ויכלול היכרות מעמיקה עם התוכנות המובילות בתחום.

קורס אנימציה למתחילים יאפשר לתלמידים להתנסות ביצירת אנימציה מסוגים שונים, באופן מעשי. זאת על מנת שיוכלו להתמקצע בעיצוב סביבה, דמויות ואלמנטים מגוונים, החל מהסקיצות הראשוניות ועד למודלים תלת ממדיים. בדרך כלל קורס כזה יכלול גם נושאים עיוניים, כמו עקרונות היסוד של יצירת אנימציה והיכרות עם טכניקות שונות.

After Effects icon

תוכנת אפטר אפקטס

Adobe After Effects היא תוכנה ליצירת אפקטים חזותיים דיגיטליים, גרפיקה בתנועה וקומפוזיציה עבור סרטי וידאו. התוכנה משמשת בתהליך הפוסט-פרודקשן של יצירת סרטים, משחקי וידאו והפקת טלוויזיה, בה ניתן ליצור ולהנפיש יש מאין כל אפקט, דמות או חלל שהיוצר זקוק לו. Adobe After Effects היא תוכנת גרפיקה,  תנועה ואפקטים חזותיים הפופולרית ביותר בתעשייה, בה ניתן לקחת כל רעיון ולגרום לו לזוז.

תוכנת אילוסטרייטור

Adobe illustrator היא תוכנה ליצירת גרפיקה דיגיטלית. התוכנה משמשת בתהליך יצירת איורים לסרטוני אנימציה וגרפיקות שונות לאנימצייה ועיצוב. השימוש בה פשוט אך דורך הדרכה מקצועית. התוכנה מהווה כלי יצירה מדהים עבור תוכנת אפטר אפקטס במידה ותרצו לתת חיים לאותם אלמנטים שתרצו. אפטר אפקטס ואילוסטרייטור נועדו לעבוד ביחד. 

תוכנת סינמה 4D

סינמה 4D מבית חברת Maxon הוא יישום התלת-ממדי האינטואיטיבי ביותר שקיים כיום בשוק. מדובר בערכת הכלים המהירה, החזקה, הגמישה והיציבה עבור מידול, אנימציה, סימולציות ורינדור. היא נחשבת כלי אדיר לעיצוב, גרפיקה בתנועה, VFX, AR/MR/VR, פיתוח משחקים וכל סוגי המקצועות בתחום ההדמיה. סינמה 4D הופכת את האינטגרציה בין יישומים חיוניים אחרים כמו After Effects לקלה ביותר, ועם ערכת הכלים העוצמתית MoGraph CINEMA 4D הפכה לאפליקציה העיקרית עבור מעצבי תנועה. אין ספק שמדובר בתוכנת תלת המימד הרלוונטית ביותר ליוצרים של היום. 

רוצים להרשם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה אפשר ליצור באמצעות אנימציה ממוחשבת?

שליטה בתוכנות מתקדמות ליצירת אנימציה, פותחת אפשרויות אינסופיות של יצירת סרטונים מסוגים שונים, ביניהם:

  • סרטי קולנוע ותוכניות טלוויזיה: רוב סרטי וסדרות האנימציה המוקרנים בבתי הקולנוע ובטלוויזיה, מיוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת. לעיתים האנימציה משתלבת בתוך וידאו מצולם, כמו למשל בסרטי "פארק היורה"; או כאפקטים מיוחדים בסרטי אקשן או בסרטים עתידניים, כדוגמת "מטריקס".
  • משחקי וידאו: בעזרת אנימציה ממוחשבת ניתן ליצור משחקי וידאו ריאליסטיים או פנטסטיים מרתקים, שכוללים עולמות, דמויות ואינטראקציות שונות.
  • פרסומות: אנימציה הפכה לאמצעי פופולארי להעברת מסרים ושיווק של מוצרים ושירותים. גם בפרסומות מצולמות ניתן לראות אלמנטים רבים המיוצרים בעזרת תוכנות אנימציה.
  • גרפיקה בתנועה: סרטונים רבים נפתחים או נסגרים באנימציה של אלמנטים גרפיים, כמו לוגו של חברה, כותרות וכדומה.

בלינק – בית ספר לאנימציה מקצועית

מכיוון שקיים מגוון גדול מאד של תוצרי אנימציה, שעומדים בפני עצמם או משולבים בצילומי וידאו, נוצר ביקוש משמעותי לאנשי מקצוע בתחום. אמני אנימציה ששולטים בתוכנות חדשניות כמו סינמה 4D של חברת Maxon ו-Adobe Animate הם מהיוצרים המבוקשים ביותר בתעשייה.

על מנת להפוך את הכישרון הוויזואלי והדמיון המפותח לכלי עבודה של ממש, כדאי להירשם לקורסי האנימציה המובילים של בית ספר "בלינק". קורסים אלה מסייעים לתלמידים לפתח את הצד היצירתי שבהם, תוך רכישה של מיומנויות טכניות. הלימודים בבית הספר פותחים בפניהם אפשרויות מקצועיות רבות, שכוללות בין היתר ייצור, בימוי, עיצוב דמויות ועיצוב סביבה לסרטוני אנימציה.

אילו קורסים לאנימציה אפשר ללמוד ב"בלינק"?

בית הספר "בלינק" מציע לתלמידים שמעוניינים להשתלב בעולם האנימציה הממוחשבת, שלושה קורסים עיקריים. כל אחד מהם יעניק להם כלים שונים ויאפשר להם להשתלב במקומות שונים בתעשייה.

1- קורס תלת מימד – הקורס מתמקד בתוכנת סינמה D4, שמייצרת אנימציה ברמה הגבוהה ביותר, ועובדת בסנכרון מלא עם תוכנת אפטר אפקסט הפופולרית. התוכנה מאפשרת ליצור אנימציה מרהיבה ללא כל רקע בציור, דבר המהווה יתרון לאמנים דיגיטליים. בקורס לומדים בין היתר ליצור מודלים תלת מימדיים, לייצר טקסטורות שונות, להשתמש בתאורה ובתנועת מצלמה מונפשת ועוד.

2- אנימציית קאט-אאוט (איור דמויות דיגיטלי) – קורס זה מתמקד בשלבים השונים של יצירת סרטוני אנימציה. הלימודים בעיקרם מעשיים, וכוללים איור ועיצוב של דמויות, חפצים ורקעים, על מנת לבנות עולם בעל תוכן ושפה ויזואלית. היצירה מתבצעת באמצעות תוכנות אנימייט ופוטושופ של Adobe ועבודה עם כלים דיגיטליים נוספים, תוך פיתוח שפת איור אישית.

3- קורס מואושן דיזיין מאסטר – קורס מלא ומקיף, שמתמקד במקצועות הוידאו השונים, תוך התמקצעות בתוכנת אפטר אפקטס ותוכנות נוספות. הקורס מאפשר רכישה של מגוון רחב של כלים מעשיים, לצורך יצירה של תוצרי וידאו, אנימציה ודיגיטל מגוונים. זאת תוך שימת דגש על ניהול ופיתוח קריירה בישראל וגם בעולם.

אנימציה ממוחשבת לומדים ב"בלינק"

אם אתם נמשכים לעולם האנימציה וחושבים על קריירה בתחום, בבית הספר שלנו תוכלו להפוך את הכישרון והיצירתיות שלכם למקצוע. צוות המורים שלנו יעניק לכם את הכלים המתקדמים והחדשניים ביותר ליצירת אנימציה, וינחה אתכם צעד אחר צעד, כיצד להפוך את הרעיון ההתחלתי שלכם לסרט מרהיב. הקורסים שלנו מתאימים לכל מי שמעוניינים להשתלב בתעשייה כאנימטורים, במאי אנימציה, יוצרי תלת מימד, עורכי אפטר אפקטס ועוד.

הלימודים ב"בלינק" מתקיימים בכיתות קטנות של עד 15 סטודנטים, באולפנים הממוקמים 10 דקות הליכה ממרכז עזריאלי. לפרטים נוספים ולהרשמה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 051-5510031

ללמוד בלב התעשיה

סטודיו בלינק פועל בשיתוף עם חברת ארט מדיה – אחד מבתי ה-Post Production, התוססים והחשובים ביותר הפועלים כיום בתעשייה הישראלית, ושוכן בלב תעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והפרסומות בישראל. במתחם פועלות לא פחות מחמש חברות הפקה שונות, שני אולפני סאונד מהנחשבים ביותר, אולפן גרין סקרין, אולפן און ליין, ושניים מבתי ה-After Effects המוכרים והנחשבים ביותר בתעשייה כיום.

סטודיו בלינק מקיים קורסים בכיתות קטנות ונחשב כיום למרכז הלימוד עם יחס מורה-תלמיד הטוב ביותר. מחשבה רבה הושקעה בבחירת המיקום וגודל הכיתות במטרה למקסם את היכולת של התלמידים להקשיב וליישם את החומר הנלמד.

בוגרים מספרים

רוצים להרשם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עדיין מתלבטים? רוצים לשמוע עוד? תשאירו פרטים ונחזור אליכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם