אודות - Blink

אודות Blink

Blink הוא סטודיו פרטי ללימודי עיצוב ומדיה חזותית עבור תעשיית הקולנוע, הפרסום, הגיימינג וההייטק. בבלינק מלמדים ומפתחים את הדור הבא של יוצרים, עורכים, אפטריסטים, תלתיסטים, מעצבים, צלמים, מאיירים ואמנים שישפיעו על החברה באמצעות עבודתם היצירתית.

אנו פועלים מתוך תשוקה עזה לתחום ורצון אמיתי להעניק את כל הידע שברשותנו לכל מי שמעוניינים בו. את הסטודיו הקמנו במטרה לתת מענה מיידי ומעשי למעוניינים להפוך למומחים בתחומם ולהכשיר אותם לעבודה וליצירה. אנו פועלים ללא הרף לעדכן, להתחדש ולחדש את המסלולים והקורסים שאנו מציעים, כדי להביא את בוגרינו אל חוד החנית של התעשייה. 

כיאה לתחום המתחדש ומשתנה ללא הרף, חווית הלמידה בסטודיו Blink הינה למידה אקטיבית ומעשית, בה בסטודנטים זוכים לעבוד עם חומרים "חיים" מתוך סדרות, סרטים, פרסומות עולמות גיימינג ותוכן אמיתיים. בסטודיו Blink אנו מאמינים שיצירה והרצון ליצור הם המנוע החזק ביותר שיכול להיות ועל כן אנו דוחפים ומעודדים את הסטודנטים שלנו ליצור ולעבוד על החומרים האישיים שלהם. שנים של ידע ועשייה לימדו אותנו שזוהי הדרך האולטימטיבית לצייד כל אחד מהבוגרים שלנו בכלים וביכולות להשתלב בתעשייה ולהתפרנס ממה שהם למדו.

אנו רואים בהקניית ידע ערך עליון ועל כן אנו דואגים בסטודיו Blink להעניק לסטודנטים שלנו חוויית למידה אישית ואינטימית בקבוצות קטנות ואווירה משפחתית. כמו כן מאחר ואנו לוקחים את הלימודים ברצינות ומעוניינים להעביר את המידע בדרך יעילה ומעשית, פיתחנו שיטת לימוד ייחודית לסטודיו. הסטודנטים "נזרקים למים" למן הרגע הראשון ועוסקים בעבודה מעשית שדרכה הם לומדים את החומר.

המשימה שלנו

בכל יום שעובר סטודיו Blink עוזר לעוד ועוד אנשים שאהבתם ותשוקתם היא בתחום העיצוב והמדיה החזותית להשתלב בשוק ההייטק, הפרסום והקולנוע בארץ ובעולם. אנו פוגשים יותר ויותר בוגרים שלנו בטופ אליו הם יכולים להגיע, כל אחד בתחומו, ובמשרות הנחשקות ביותר להם יכלו לייחל. אנו שואפים להמשיך ולהיות מזוהים עם הדור הבא של אמני העל שהעזו לחלום ובחרו בנו כדי לעזור להם להגשים אותו.

החזון שלנו

בעידן של התחדשות וחדשנות, רכישת ידע רב ככל הניתן היא יתרון משמעותי עבור כל מי שמעוניינים להפוך את התשוקה, היצירה והאמנות שלהם לפרנסה. אם פעם הייתה נטייה לעבוד עם אמנים בעלי התמחות ספציפית, הרי שהיום היתרון מצוי אצל אלו שיש להם ידע רחב בפלטפורמות מרובות. ברור לכולם שהטרנד הזה רק ילך ויתחזק, ועל כן חשוב לנו לאפשר לסטודנטים שלנו מסלולים שבסופם "כל אחד הוא הכל". 

עדיין מתלבטים? רוצים לשמוע עוד? תשאירו פרטים ונחזור אליכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם