קורס עיצוב דיגיטלי | לימודי עיצוב דיגטלי בסטודיו ללימודי מולטימדיה Blink

קורס מואושן דיזיין מאסטר

קורס זה ידריך אתכם צעד אחר צעד כיצד לבצע טכניקות מתקדמות של גרפיקה בתנועה ואפקטים חזותיים שנוצרו באמצעות תוכנת אפטר אפקטס.
זהו הקורס הטוב ביותר בתחומו שיספק לכם את כל הכלים, הכישורים והידע הדרושים כדי להתחיל לעבוד על הסרטונים שלכם תוך זמן קצר וליצור כל דבר העולה בדמיונכם.

לימודי ערב

90 מפגשים

הקורס מועבר ע"י אביעד ועמית – שני יוצרים בכירים בתחומם העוסקים בתוכנות אדובי מדי יום. הקורס נבנה תוך שימת דגש על לימוד מעשי בשיטת בלינק, בה אתם "מלכלכים את הידיים" מן הרגע הראשון בעבודה עם חומרים אמיתיים. בדרך זו אנו נעזור לעצב אתכם ואת הדרך בה אתם רואים וחושבים וידאו, נלמד אתכם לדמיין כמו אמני גרפיקה ותנועה, ויחד נעזור לכם ליצור סרטונים משלכם שעד היום יכלתם רק לחלום עליהם.

הצטרפו לבוגרים שלנו
שהשתלבו בתעשייה בקלות

After Effects icon

תוכנת אפטר אפקטס

Adobe After Effects היא תוכנה ליצירת אפקטים חזותיים דיגיטליים, גרפיקה בתנועה וקומפוזיציה עבור סרטי וידאו. התוכנה משמשת בתהליך הפוסט-פרודקשן של יצירת סרטים, משחקי וידאו והפקת טלוויזיה, בה ניתן ליצור ולהנפיש יש מאין כל אפקט, דמות או חלל שהיוצר זקוק לו. Adobe After Effects היא תוכנת גרפיקה,  תנועה ואפקטים חזותיים הפופולרית ביותר בתעשייה, בה ניתן לקחת כל רעיון ולגרום לו לזוז.

תוכנת אילוסטרייטור

Adobe illustrator היא תוכנה ליצירת גרפיקה דיגיטלית. התוכנה משמשת בתהליך יצירת איורים לסרטוני אנימציה וגרפיקות שונות לאנימצייה ועיצוב. השימוש בה פשוט אך דורך הדרכה מקצועית. התוכנה מהווה כלי יצירה מדהים עבור תוכנת אפטר אפקטס במידה ותרצו לתת חיים לאותם אלמנטים שתרצו. אפטר אפקטס ואילוסטרייטור נועדו לעבוד ביחד. 

קורס זה נועד לכל אלו שרוצים ללמוד איך להתמודד עם השוטים הקשים, אלו שאין עבורם טוטוריאלים באינטרנט כי הם מורכבים מידי. אנחנו נתעסק בכל מה ש"לא קל" ונגלה דרכים מתקדמות לפתור הכל! סוף סוף מסגרת לימוד שעונה על השאלות הקשות ומתמודדת עם הדברים הלא פשוטים.

תוכנת פוטושופ

Adobe Photoshop היא תוכנה לעיבוד תמונות מפוקסלות. התוכנה תשמש בקורס כלי ליצירת גרפיקות לסרטוני אנימציה. האינטגרציה בין תוכנות אדובי, הופכת את התוכנה הזו לאידיאלית עבור האנימטורים של העתיד בכך שמאפשרת ליצור מניפולציות מקצועיות על תמונות כשלב חיוני ביצירת סרטוני וידיאו. רבים מתייחסים לאפטר אפקטס בתוך פוטושופ לוידיאו ולכן השילוב של השניים הוא האידיאלי מכל התוכנות. 

תוכנת פרימייר

Adobe Premiere Pro היא תוכנה לעריכת וידאו לינארית, מבוססת ציר זמן. התוכנה פותחה תוך שימת דגש על אינטואיטיביות ואלסטיות ומאפשרת לעורכים לייצר פרויקטים איכותיים בזריזות ויעילות. התוכנה מצטיינת בפרויקטים קצרים ופופולרית במיוחד בקרב עורכי פרסומות וקליפים. מדובר בתוכנה מקצועית לעריכת וידאו המסוגלת לקרוא סרטוני וידאו במספר רב של פורמטים פופולריים. העורכים של היום יכולים לקטוע קטעים מסרט וידאו, למזג בין קטעי וידאו שונים, להוסיף להם כותרות, טקסטים, אנימציות, לערוך מעברים מונפשים בין קטעי הווידאו הערוכים ולהוסיף להם אפקטים. את התוצאה הסופית ניתן להעביר לשימושן של תוכנות אדובי אחרות, כמו אדובי אפטר אפקטס או להציג אותה באתר אינטרנט או כסרטון וידאו בטלוויזיה. מה שבטוח, תוכנת פרימייר היא התוכנה המקצועית ביותר למשתמש הפרטי של היום. 

אפטר אפקטס היא התוכנה הנפוצה והטובה ביותר בעולם הפוסט-פרודקשן להוספת אפקטים חזותיים, לסרטים, סדרות טלוויזיה, פרסומות, סרטי וידאו שיווקיים, סרטוני מוזיקה, סרטים דוקומנטריים וכו'. ביקוש לאפטריסטים, מעצבי תנועה (motion designer), ואמני אפקטים ויזואליים (VFX) מעולם לא היה גדול יותר, לתעשיית הפרסום, ההיי טק, הטלוויזיה והקולנוע בזכות הקסם שהם יכולים להוסיף לכל סרטון וידאו, בכל מדיה ובכל פלטפורמה

במהלך הלימודים תקבלו פרוייקטים משלכם ליצור או לשחזר ומגוון עבודות שיעזרו לכם להתפתח ולרכוש את כל הידע הדרוש לכם. כל השיעורים מוקלטים ומעלים לענן המשותף של הקורס ותוכלו לחזור עליהם שוב ושוב עד שהחומר יהיה מובן והשימוש בתוכנה יהיה עבורכם טבע שני.

זהו הקורס הטוב ביותר בתחומו שיספק לכם את כל הכלים, הכישורים והידע הדרושים כדי להתחיל לעבוד על הסרטים שלכם תוך זמן קצר וליצור כל אפקט וידאו שתרצו. הקורס נבנה תוך שימת דגש על לימוד מעשי בשיטת בלינק©, בה אתם "מלכלכים את הידיים" מן הרגע הראשון בעבודה עם חומרים אמיתיים מתוך פרויקטים אמיתיים ומוכרים. בדרך זו אנו נעזור לעצב אתכם ואת הדרך בה אתם רואים וחושבים וידאו, נלמד אתכם לדמיין כמו אמני גרפיקה ותנועה, וביחד נעזור לכם ליצור סרטונים משלכם שעד היום יכולתי רק לחלום עליהם

הקורס מתמקד בתוכנת אפטר אפקטס בשילוב תוכנות אדובי נוספות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור ליצירת גרפיקות ובחומרי גלם של תוכנות תלת מימד. עבודה מרובה על חומרי גלם ממוחשבים (CG). הלימודים מהווים הדרכה מקצועית ללימודי עיצוב והנפשה בעזרת תוכנות הגרפיקה של חבילת אדובי ומהווים כלי מקצועי לעבודה בעולם הפוסט. 

מה תלמדו?

 • לימוד מקצועי של תוכנת אפטר אפקטס לעומקו בשילוב תוכנות נלוות של אדובי
 • יצירת סרטון פתיח, פרסומת, אינפוגרפיקס ופיצ'ר
 • קומפוזיטינג לקולנוע ופרסומות
 • יצירת סרטון פתיח, פרסומת, אינפוגרפיקס ופיצ'ר
 • סביבת 2D ו3D של סביבת העבודה
 • שימוש בטקסט לירז, טקסט אנימטורים, הנפשות טקסט,אינפוגרפיקה, ליריק טקסט
 • הנפשת דמויות דו מימדיות
 • טכניקות רוטו באפטר ומוקה
 • שימוש בקודים (expressions) ותסריטים (scripts)
 • פלאגינים חיצוניים כמו אופטיקל פליירס פרטיקולר
 • כלים לעיבוד תלת מימד כמו אלמנט 3D והדמיות תלת
 • הדמיות אדריכליות לשילוב בוידאו
 • עבודה מול לקוח אמיתי, תיאום ציפיות, הצעות מחיר והגשת עבודה
 • שימוש מתקדם במצלמות ותאורות
 • מחיקת אובייקטים והשתלת אלמנטים בוידאו
 • הכנה לדרישות YouTube, TikTok, Vimeo ו-Facebook
 • "דיפ פייק" – החלפת תוכן פנים בעזרת AI
 • עבודה עם בוזו ושיטות עקיבה חדישות ומורכבות

למי מיועד הקורס

 • לאלו המעוניינים ללמוד אנימציה ממוחשבת ללא הצורך לצייר
 • לאלו שניסו לבד ועד היום פשוט נתקעו ברמה בסיסית
 • כל מי שניסה ליצור סרט אנימציה ופשוט לא ידע מאיפה להתחיל וכיצד להתקדם
 • מי שנמאס לו לתמחר תיקונים אינסופיים ללקוח ורוצה ללמוד איך להימנע מהם מראש
 • אנשי מקצוע שרוצים למנף את עצמם עסקית ולהתחיל להרוויח יותר
 • לכל מי שרוצה ללמוד במהירות את הכלים הנדרשים הרלוונטים של היום

דרישות

 • ידע בסיסי באנגלית.
 • ידע בסיסי בעבודה על מחשב. 
 • ההרשמה תתבצע בכפוף לראיון אישי שייערך עם         כל מועמד/ת 

מנחה הקורס

אביעד סאקסטין

סטודיו Blink הוקם על-ידי אביעד סאקסטין, Motion Designer בכיר ומרצה מוכר בתחום הפוסט פרודקשן בשני העשורים האחרונים, במטרה להכשיר ולתת מענה פרקטי ומיידי למעוניינים להפוך למומחים בתחום. אביעד מתמחה בעבודה עם אנשים בתחילת דרכם ובהנחיית ותיקים המתקשים להתפתח לשלב הבא. אביעד פיתח שיטה ייחודית ללימודי התחום ע"י שיחזור פרוייקטים קיימים לחיזוק ובניית ביטחון של היוצרים של היום. הקורסים של אביעד הם חוויה מעוררת יצירה. אל תקחו את המילה שלנו, בואו לבדוק בעצמם!

מנחה הקורס

דור פרי

מושן דיזיינר, עורך ויוצר. תמיד אהבתי את עולם העריכה והאנימציה, אני עוסק בו כבר 10 שנים, ומרגיש שיש תמיד מה ללמוד ואיך להתפתח. יש משהו בלהפוך רעיון לסרטון ויזואלי מוגמר שמאוד מרגש אותי. בדרך יצא לי לעבוד עם שיח מדיקל גרופ, בית הספר למוזיקה אלשיך, buyme, בריין אמבסי ועוד

מנחה הקורס

עמית בנסנג'י

בוגר תואר ראשון בקולנוע ומדיה דיגיטלית באוניברסיטת תל אביב. עובד כיום כאמן אפקטים חזותיים ותלת מימד ב-V01 Studio. במסגרת העבודה בסטודיו וגם באופן עצמאי, עמית עובד עם האומנים המובילים בארץ על סרטים באורך מלא, סדרות, קליפים ופרסומות. 

בשנים האחרונות כתב וביים מספר פרויקטים שזכו להקרנה בפסטיבלים בארץ ובחו"ל. 

ללמוד בלב התעשיה

סטודיו בלינק פועל בשיתוף עם חברת ארט מדיה – אחד מבתי ה-Post Production, התוססים והחשובים ביותר הפועלים כיום בתעשייה הישראלית, ושוכן בלב תעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והפרסומות בישראל. במתחם פועלות לא פחות מחמש חברות הפקה שונות, שני אולפני סאונד מהנחשבים ביותר, אולפן גרין סקרין, אולפן און ליין, ושניים מבתי ה-After Effects המוכרים והנחשבים ביותר בתעשייה כיום.

סטודיו בלינק מקיים קורסים בכיתות קטנות ונחשב כיום למרכז הלימוד עם יחס מורה-תלמיד הטוב ביותר. מחשבה רבה הושקעה בבחירת המיקום וגודל הכיתות במטרה למקסם את היכולת של התלמידים להקשיב וליישם את החומר הנלמד.

בוגרים מספרים

רוצים להרשם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם