איור דיגיטלי - Blink

איור דיגיטלי

אם תמיד חלמתם ליצור סרט אנימציה פרי דמיונכם ולתת ביטוי מעשי לרעיונות היצירתיים שלכם, איור דיגיטלי עשויה להיות הקריירה המושלמת עבורך.

קורס בוקר

16 מפגשים

קורס הדגל שלנו ידריך אתכם צעד אחר צעד דרך היסודות והטכניקות המתקדמות של גרפיקה בתנועה ואפקטים חזותיים שנוצרו באמצעות After Effects . זהו הקורס הטובים ביותר בתחומו שיספק לכם את כל הכלים, הכישורים והידע הדרושים כדי להתחיל לעבוד על הסרטונים שלכם תוך זמן קצר וליצור כמעט כל אפקט וידאו שתרצו. הקורס נבנה תוך שימת דגש על לימוד מעשי בשיטת בלינק, בה אתם "מלכלכים את הידיים" מן הרגע הראשון בעבודה עם חומרים אמיתיים מתוך פרוייקטים אמיתיים ומוכרים. בדרך זו אנו נעזור לעצב אתכם ואת הדרך בה אתם רואים וחושבים וידאו, נלמד אתכם לדמיין כמו אמני גרפיקה ותנועה, ויחד נעזור לכם ליצור סרטונים משלכם שעד היום יכלתם רק לחלום עליהם.

הצטרפו לבוגרים שלנו
שהשתלבו בתעשייה בקלות

אם תמיד חלמתם ליצור סרט אנימציה פרי דמיונכם, ללא צורך ברכישת חומרי גלם ממקורות מסחריים, ולתת ביטוי מעשי לרעיונות היצירתיים שלכם, בנינו את הקורס הזה במיוחד עבורכם.

איור דיגיטלי הוא הקורס האולטימטיבי עבור אלו שתמיד רצו לצייר בקלות אך פחדו לנסות או לא ידעו מאיפה להתחיל. בעזרתו תלמדו לאייר ולעצב דמויות, חפצים ורקעים, תוכלו להמציא ולבנות עולמות שלמים מאפס ולהעניק להם תוכן ושפה ויזואליים ואת כל מה שצריך כדי להפוך קונספט למוצר מוגמר ומדויק עד לפרט האחרון.

במהלך הלימודים נתמקד בעיקר בתוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ, נקנה טכניקות ייחודיות וטיפים לאיור, עבודה עם כלים מקצועיים (כגון וואקום ועט דיגיטלי) תוך שימת דגש על פיתוח השפה האיורית, האישית שלכם.

כחלק משיטת בלינק (©The Blink Method) הדוגלת בלימודים מתוך עשייה ויצירה, אתם תעסקו בחומרים מעשיים למן היום הראשון ללימודים. המשמעות המיידית של זה היא, שאתם תהיו עסוקים יותר במימוש מעשי של היצירה שלכם ופחות בחומר תיאורטי בלתי נגמר. תלמדו להבין איך התעשייה "חושבת" ופועלת מעצם העובדה שתבלו זמן רב בביצוע עבודות בפועל. באופן זה בתום הלימודים אתם תהיו מוכנים יותר להיכנס לתעשייה.

אנו נדאג לכם לסביבת לימודים חמה ואינטימית, המספקת קשר וליווי ישירים של המרצים ושאר המערכת לאורך ולאחר תום הלימודים.

למה ללמוד איור דיגיטלי ב-blink?

  • אתם תיצרו ותיצקו חיים לרעיונות שלכם כבר מהיום הראשון.
  • אתם תלמדו על ידי ביצוע פרויקטי אנימציה מעשיים אמיתיים.
  • המרצים שלנו לא רק מלמדים; הם עובדים בעלי שם ומוניטים בתעשייה.
  • אנו מעודדים אתכם להביא את היצירה ועולמכם האישי לידי ביטוי.
  • הסטודיו שלנו קטן ואינטימי (יחס מורה תלמיד נמוך).

מורן ברק

בוגר בהצטיינות של המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר ומאז סיום לימודיו מאייר לאנימציה, עיתונות וספרות ילדים ומבוגרים בארץ ובעולם. עוסק גם בקונספט ארט לגיימינג ואנימציה.  

בעל נסיון של 13 שנה בהוראת איור, בין היתר מלמד במחלקה לתקשורת חזותית במרכז האקדמי ויצו חיפה, לימודי החוץ של האקדמיה בצלאל ובמסלול הגיימינג של מכללת תלתן.

ללמוד בלב התעשיה

בית הספר פועל בשיתוף עם אחד מבתי ה-postproduction, התוססים והחשובים ביותר הפועלים כיום, ושוכן בלב תעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והפרסומות בישראל. במתחם פועלות לא פחות מחמש חברות הפקה שונות, שני אולפני סאונד מהנחשבים ביותר, אולפן גרין סקרין, אולפן און ליין, ושניים מבתי ה After Effects המוכרים והנחשבים ביותר בתעשייה כיום.

בית הספר מקיים קורסים בכיתות קטנות ונחשב כיום לבית הספר עם יחס מורה-תלמיד הטוב ביותר. מחשבה רבה הושקעה בבחירת המיקום וגודל הכיתות במטרה למקסם את היכולת של התלמידים להקשיב וליישם את החומר הנלמד.

מה בוגרי blink אומרים עלינו?

רוצים להרשם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם