Video-Editing-Article - Blink
After-Effects-Article
מרץ 12, 2023

קורס עריכת וידאו

חשבתם פעם על כך שאתם יכולים לעשות כסף ממה שאתם אוהבים? אולי זה אפילו משהו שאתם כבר עושים אותו עכשיו בשביל הכיף, אך עם קצת התמקצעות תוכלו להפוך אותו למקור הכנסה.

אנשים רבים יוצאים אל העבודה בחוסר רצון וחשק, ומחכים רק לסוף השבוע. אנו מבלים כל כך הרבה שעות בעבודה, ואם אנחנו לא נהנים, שום סכום כסף לא יפצה על הזמן הרב שאנו משקיעים. הרעיון של להתפרנס ממה שאנחנו באמת אוהבים, הוא אפשרי. עלינו רק לפקוח את העיניים ולגלות שישנן אפשרויות רבות עבורנו.

כזה בדיוק הוא הסיפור של גלעד. עוד מגיל צעיר הוא אהב לערוך סרטונים בצורה חובבנית. הוא היא מצלם, עורך ומשתמש בכל מיני אפקטים ותמיד עושה סרטונים מגניבים. הוא תמיד נהנה מזה, אך אף פעם לא חשב לעשות מזה קריירה. ומי בכלל האמין שיש בתחום הזה כסף. אבל כל מי שהכיר את גלעד תמיד ידע שהוא האיש לעריכת ווידאו. אז שרצו לעשות סרטון לבת מצווה של האחיינית, מיד ידעו שהוא יכול לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. וגם שהחברה בצבא רצו לעשות איזה סרטון, הוא זה שערך את הכל והוסיף אפקטים.

הסרטונים של גלעד היו חובבנים, הוא השתמש בכלים שונים שמצא באינטרנט. הוא אף פעם לא למד אותם בצורה מסודרת, פשוט קצת ניסוי וטעייה וכך כל פעם למד משהו חדש והשתפר. למרות שנחשב לחובבן, בפועל ידע לעשות דברים שלא כל אחד יודע לעשות.

ברגע מסוים גלעד הבין שאולי כן יש לזה פוטנציאל. בכל תחומי המדיה משתמשים בסרטונים ואנימציה. רק כמובן שהיה לו ברור שעל מנת לממש את הפוטנציאל, יצטרך ללמוד את הנושא בצורה מסודרת. וזה הוביל אותו להירשם לקורס אפטר אפקטס. כל מה שגלעד עשה זה בחר את התחום שהוא תמיד אהב, ולמד אותו בצורה מקצועית. הקורס לימד את הכל מהיסוד והעניק לו כלים חדשים. היו עם גלעד עוד אנשים שלא התעסקו מעולם בעריכה ותוך מספר חודשים והרבה תרגול הפכו למקצועניים אמיתיים – ביחד איתו.

הקורס העניק לגלעד את הכלים הדרושים לצורך יצירת קליפים וסרטונים מקצועיים ברמות פנומנליות. פתאום הוא למד איך לבצע את כל האפקטים שרואים בטלוויזיה וסרטי הקולנוע, וקודם הוא רק חלם עליהם. ועכשיו לא הייתה לו שום מגבלה, כל דבר שדמיין הוא יכל לעשות באמצעות הכלים שרכש בקורס.

הקורס העניק לגלעד את כל הידע התאורטי, אך גם שעות רבות של תרגול. הקורס גם האיר נקודות נוספות של התחום והעניק לו ידע כללי על תחום העיצוב וההבנה האנושית.

נקודה נוספות וחשובה, למרות שגלעד הצליח ללמוד לבד הוא הבין שהוא צריך ללמוד מאנשי מקצוע שעובדים בתחום כדי ללמוד שיטות עבודה מתקדמות, אלה שלא נלמדות ביוטיוב. בנוסף הוא גילה שאין תחליף לימודים במסגרת קבוצתית, בה אתה מקבל פידבק על היצירות שלך באופן מידי, אתה רואה את היצירות של החברים שלך וככה הרעיונות שלך עצמך משתפרים באופן מידי.

אז גלעד מוכיח לנו כי ניתן להפוך את התשוקה שלנו למקצוע. ומבחינה כספית זה גם משתלם. כיום גלעד משתכר ומפרנס את עצמו בזכות העבודה הזו בכבוד רב!

אז מה זה קורס אפטר אפקטס?

אפטר אפקטס הוא קורס העוסק בתחום שלאחר צילומי הסרט ובהוספת האפקטים והעריכה הכללית. כמו כן, ביצירת סרטוני אנימציה מלאים. בקורס זה ניתן ללמוד הכל על יצירת סרטון, החל משלב יצירת הקונספט ועד השלב הביצועי.

הקורס משלב כלים טכנולוגיים שונים וידע רחב על מנת לספק לסטודנטים את כל הכלים הדרושים לצורך יצירת כל דבר שאפשר לדמיין. אם אתם יכולים לדמיין את זה, אנחנו נלמד אתכם איך להמחיש את זה על המסך. הוא כולל ידע תאורטי, אך יש בו דגש גדול על התנסות ותרגול. הקורס הזה פשוט הופך אתכם ליוצרים, החל מצורת החשיבה והשימוש בדמיון ועד הכלים המעשיים בעזרתם תהפכו את הדמיון למציאות ותיצרו סרטונים שעד היום רק חלמתם עליהם.

במסגרת הקורס תלמדו על התוכנות המובילות בתחום הגרפיקה הממוחשבת, האנימציה והאפקטים. הקורס שם דגש על תוכנות אפטר אפקטס, פוטושופ ואילוסטרייטור, אך גם בשילוב תכנות נוספות.

הקורס מעניק לכם כלים העונים על מגוון הדרישות הקיימות היום בשוק, וכך מאפשר לכם להשתלב בקלות בשוק העבודה. הוא פותח בפניכם אפשרויות רבות. אתם יכולים להתפתח בתור יוצרים עצמאיים, בתור פרילנסרים המעניקים שירותים לאחרים וגם בתור שכירים בחברות העוסקות בהפקה וכמובן בחברות הייטק רבות שפותחות מחלקות במיוחד לתחום הזה.

במהלך הקורס תלמדו על עקרונות האנימציה; סביבות עבודה 2D ו 3D; הנפשת טקסט; אינפוגרפיקה; הנפשת דמויות דו ממדיות; בניית תסריט; בניית סטוריבורד; הכרת הדרישות של פלטפורמות שונות וגם כלים מעשיים להתנהלות עסקית.

הקורס מתאים לכל אחד ואין דרישות קבלה מיוחדות. הסטודנטים נדרשים לידע בסיסי באנגלית וידע בסיסי בהפעלת מחשב, אך אין צורך בשום ידע קודם בתחום הגרפיקה והאנימציה. הוא מתאים לכל מי שרוצה להתפתח בתחום וליצור לעצמו מקור פרנסה טוב ומספק.

תחום עריכת הווידאו והאנימציה הוא תחום מבוקש מאוד היום. השימוש במדיה דיגיטלית ואינטרנט רק הולך וגובר ובהתאם לכך הביקוש לאנשים בעלי יכולות ליצור אנימציות וגרפיקה ממוחשבת רק עולה. גם המשכורות בתחום הן טובות וישנן אפשרויות תעסוקה בתור עצמאיים ושכירים. כמעט בכל פרסומת טלוויזיה או פרסומת באינטרנט, סדרת נטפליקס או סרט קולנוע אתם יכולים לראות את העבודה של אנשי האפטר אפקטס. התחום הזה פותח לכם אפשרויות תעסוקה רבות.

בשורה התחתונה אינכם צריכים לחשוש אם אין לכם רקע בתחום.

כל אחד מכם יכול להיות כמו גלעדלהתפרנס יפה ממקצוע מעניין

גם אם אין לכם רקע בתחום ומעולם לא התנסיתם בעריכת סרטונים ויצירת אפקטים, בקורס תלמדו את הכל מהבסיס. יש בו דגש גדול מאוד על תרגול, תרגול ועוד תרגול – כך שאתם יוצאים ממנו עם ניסיון מעשי להשתלבות בעבודה ופרויקטים.

רוצים לקבל פרטים?

מתלבטים? יש לכם שאלות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Comments are closed.