לימודי תלת מימד | קורס עיצוב תלת מימד אונליין לומדים רק ב Blink

קורס ללימוד עיצוב תלת מימד

קורס תלת מימד – להפוך יצירה למקצוע

אנימציה תלת-מימדית הפכה לאורך השנים לחלק משמעותי מהעולם הדיגיטלי והמדיה המודרנית. היא משמשת ליצירה של תוכן ויזואלי וריאליסטי ברוב תחומי החיים, החל מסרטי קולנוע, משחקי וידאו ומדיה דיגיטלית, ועד עולמות המדע, ההנדסה והרפואה. זאת מכיוון שמעבר לשימושים האמנותיים, מדובר בכלי עזר משמעותי, שמאפשר לתכנן ולצפות התנהגות של אלמנטים מסוגים שונים. היות ונעשה בו שימוש נרחב כל כך, לימודי תלת מימד הם דרך לרכוש מקצוע מבוקש ומשמעותי.

הצטרפו לבוגרים שלנו
שהשתלבו בתעשייה בקלות

מה זו אנימציית תלת מימד?

אנימציה תלת-מימדית (בראשי תיבות 3D) היא אנימציה שבה האובייקטים והסביבה בה הם נמצאים, מוצגים במרחב שיש לו גובה, רוחב ועומק. זאת בניגוד לאנימציה דו-מימדית (2D), שבה האובייקטים והגרפיקה מופיעים על מישור דו-מימדי בלבד.

יצירה של אנימציה בטכניקת תלת-מימד, דורשת שימוש בתוכנות גרפיקה מתקדמות וכלים דיגיטליים מיוחדים. אלה נחוצים על מנת ליצור את הסביבה, האובייקטים והתנועה שלהם, כך שתיווצר תחושת עומק וחוויית צפייה תלת-מימדית.

After Effects icon

תוכנת אפטר אפקטס

Adobe After Effects היא תוכנה ליצירת אפקטים חזותיים דיגיטליים, גרפיקה בתנועה וקומפוזיציה עבור סרטי וידאו. התוכנה משמשת בתהליך הפוסט-פרודקשן של יצירת סרטים, משחקי וידאו והפקת טלוויזיה, בה ניתן ליצור ולהנפיש יש מאין כל אפקט, דמות או חלל שהיוצר זקוק לו. Adobe After Effects היא תוכנת גרפיקה,  תנועה ואפקטים חזותיים הפופולרית ביותר בתעשייה, בה ניתן לקחת כל רעיון ולגרום לו לזוז.

תוכנת סינמה 4D

סינמה 4D מבית חברת Maxon הוא יישום התלת-ממדי האינטואיטיבי ביותר שקיים כיום בשוק. מדובר בערכת הכלים המהירה, החזקה, הגמישה והיציבה עבור מידול, אנימציה, סימולציות ורינדור. היא נחשבת כלי אדיר לעיצוב, גרפיקה בתנועה, VFX, AR/MR/VR, פיתוח משחקים וכל סוגי המקצועות בתחום ההדמיה. סינמה 4D הופכת את האינטגרציה בין יישומים חיוניים אחרים כמו After Effects לקלה ביותר, ועם ערכת הכלים העוצמתית MoGraph CINEMA 4D הפכה לאפליקציה העיקרית עבור מעצבי תנועה. אין ספק שמדובר בתוכנת תלת המימד הרלוונטית ביותר ליוצרים של היום. 

תוכנת פוטושופ

Adobe Photoshop היא תוכנה לעיבוד תמונות מפוקסלות. התוכנה תשמש בקורס כלי ליצירת גרפיקות לסרטוני אנימציה. האינטגרציה בין תוכנות אדובי, הופכת את התוכנה הזו לאידיאלית עבור האנימטורים של העתיד בכך שמאפשרת ליצור מניפולציות מקצועיות על תמונות כשלב חיוני ביצירת סרטוני וידיאו. רבים מתייחסים לאפטר אפקטס בתוך פוטושופ לוידיאו ולכן השילוב של השניים הוא האידיאלי מכל התוכנות. 

רוצים להרשם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה כוללים לימודי עיצוב תלת מימד?

קורס תלת מימד יכול לכלול נושאים שונים, אך תמיד תהיה במרכזו תוכנה ליצירת אנימציה תלת-מימדית, באמצעותה ניתן ללמוד ולבצע את האספקטים והשלבים השונים של היצירה. התוכנה שנחשבת למתקדמת ולעדכנית ביותר בתחום היא Cinema 4D, כך שמומלץ להירשם לקורס שמתמקד בעבודה עימה.

מעבר להתמקצעות בתוכנה, אלה כמה מהנושאים הנוספים שנלמדים במהלך קורס תלת מימד:

– בנייה (מידול) של דגמים תלת-מימדיים של אובייקטים שונים

– יצירת טקסטורות (טקסטור) מסוגים שונים, והלבשתן על מודלים תלת-מימדיים

– הוספת תנועה והנפשה של האובייקטים והעולם שסביבם

– עבודה עם תאורה ותנועת מצלמה, כולל בנייה של אולפן תאורה

– יצירת אפקטים גרפיים וריאליסטיים, כמו אש, מים, תנועת רוח ועוד

– יצירת סקיצות, עיבוד תמונה ותיקוני צבע באמצעות כלים של גרפיקה ממוחשבת

– פיתוח קונספט ותסריטים לסרטוני אנימציה

– עבודה בסנכרון עם פלטפורמות של חברת Adobe

– לימוד טכניקות של גרפיקה בתנועה

למי מיועדים לימודי תלת מימד?

באופן כללי, לימודים כאלה מיועדים לכל מי שנמשך לתחום האנימציה, שיש לו דמיון ויצירתיות, לצד גישה טכנולוגית טובה למחשבים. הם מאפשרים גם למי שאין לו רקע בתחום, ללמוד מקצוע באמצעותו יוכל להשתלב במגוון מקומות עבודה. בנוסף, ישנם אנשי מקצוע בתחום שיכולים להפיק מהם תועלת משמעותית:

1- אנימטורים: יוצרי אנימציה דו-מימדית שמעוניינים להרחיב את יכולותיהם וליצור אנימציות תלת-מימדיות.

2- מעצבים גרפיים: קורס עיצוב תלת-מימד יאפשר להם להרחיב את היכולות שלהם ולהיכנס לתחומים מקצועיים נוספים.

3- אמנים דיגיטליים: אנשים שרוצים ליצור אמנות דיגיטלית בתלת-מימד.

4- אדריכלים ומעצבי פנים: לימודי 3D יכולים להיות שימושיים עבורם, לצורך יצירת מודלים של מבנים, חללים, גינות ופארקים.

5- יוצרי משחקים: אנשים שמעוניינים להיכנס לתחום משחקי הווידאו כמפתחים או מעצבים.

6- תעשיות: למודלים תלת-מימדיים יש חשיבות עצומה בתעשיות טכנולוגיות, שכוללות אוטומטציות מסוגים שונים. כך ניתן לבנות דגם של כל מכשיר, לתכנן ולבדוק את אופן התנועה והפעולה שלו.

7- עולם הפרסום: מי שעוסקים בשיווק דיגיטלי יוכלו להפיק בעצמם תוכן תלת-מימדי, לצורך יצירת אלמנטים פרסומיים מגוונים.

בלינק – בית הספר ללימודי אנימציה תלת-מימדית

לא משנה מאיזו סיבה מעוניינים ללמוד יצירת אנימציה בתלת-מימד, חשוב שהלימודים יתקיימו בבית ספר מקצועי, בו מלמדים את הנושא באמצעות התוכנות המובילות ביותר. מסיבה זו מומלץ להירשם לקורס המקצועי של בית ספר "בלינק", המתמקד בעבודה עם Cinema 4D, שנחשבת לתוכנה המתקדמת ביותר בתחום.

תוכנה זו מספקת כלים מתקדמים ליצירת גרפיקה ואנימציה תלת-ממדית, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. התוכנה הפכה לפופולרית כל כך, הן בשל חוויית משתמש מעולה והן בזכות יכולת הסנכרון שלה עם תוכנת אפטר אפקטס. בעזרתה יכולים מפעילי אפטר אפקטס (אפטריסטים) ליצור אלמנטים תלת-מימדים מסוגים שונים, ולשלב אותם בסרטוני אנימציה ובסרטים מצולמים. יתרון משמעותי נוסף של Cinema 4D, הוא שאין צורך ברקע בציור על מנת לעבוד איתה, וניתן להפיק ממנה תוצאות מרהיבות וחדשניות בקלות ובפשטות.

המטרה המרכזית של הלימודים ב"בלינק" היא לאפשר לכל אחד, עם או בלי רקע מקצועי בתחום, להגיע לחופש אמיתי בכל מישור של יצירת האנימציה התלת-מימדית. ההיכרות עם כל ההיבטים ושלבי היצירה, תאפשר לכל אחד מהתלמידים להתנסות בהם באופן מעשי, להתמקצע ולהשתלב בקלות בתעשייה.

אנימציה מקצועית לומדים ב"בלינק"

אנימציה תלת-מימדית היא אחד מהכלים הנפוצים והמתקדמים ביותר בעולמות היצירה הדיגיטלית. זו הסיבה שאנחנו ב"בלינק" השקענו בפיתוח של קורס מקצועי, שמאפשר לכל מי שמתעניינים בתחום, ללמוד לעומק כיצד לייצר תוצרי אנימציה שונים בתלת-מימד. ההתנסות המעשית בכל שלבי היצירה שלה, מאפשרת לבוגרי הקורס להביא את היכולות שלהם לידי ביטוי ופותחת בפניהם דלת לשוק עבודה רחב ומרתק. מי שמתעניינים בתחום היצירה הדיגיטלית ומעוניינים לרכוש סל כלים וכישורים רחב יותר, מוזמנים להתרשם מנושאי הקורס המלא שלנו, "מואושן דיזיין מאסטר". בקורס המקיף הזה תוכלו ללמוד לעומק טכניקות מתקדמות של גרפיקה בתנועה ואפקטים חזותיים, שנוצרו באמצעות תוכנת אפטר אפקטס ותוכנות נוספות.


כל הקורסים ב"בלינק" מתקיימים בכיתות קטנות של עד 15 סטודנטים, באולפנים הממוקמים 10 דקות הליכה ממרכז עזריאלי. צוות המורים שלנו מורכב מאנשי מקצוע פעילים, כך שהתכנית מותאמת לדרישות השוק העדכניות ביותר. הלימודים מתאימים גם עבור מי שמחפשים קורס תלת מימד און ליין. לפרטים נוספים ולהרשמה צלצלו אלינו 051-5510031

ללמוד בלב התעשיה

סטודיו בלינק פועל בשיתוף עם חברת ארט מדיה – אחד מבתי ה-Post Production, התוססים והחשובים ביותר הפועלים כיום בתעשייה הישראלית, ושוכן בלב תעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והפרסומות בישראל. במתחם פועלות לא פחות מחמש חברות הפקה שונות, שני אולפני סאונד מהנחשבים ביותר, אולפן גרין סקרין, אולפן און ליין, ושניים מבתי ה-After Effects המוכרים והנחשבים ביותר בתעשייה כיום.

סטודיו בלינק מקיים קורסים בכיתות קטנות ונחשב כיום למרכז הלימוד עם יחס מורה-תלמיד הטוב ביותר. מחשבה רבה הושקעה בבחירת המיקום וגודל הכיתות במטרה למקסם את היכולת של התלמידים להקשיב וליישם את החומר הנלמד.

בוגרים מספרים

רוצים להרשם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עדיין מתלבטים? רוצים לשמוע עוד? תשאירו פרטים ונחזור אליכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם